20Острів Корсика славиться не тільки, як батьківщина відомого Наполеона. Тут можна просто відпочити від метушні великих міст, погуляти тихими і не дуже вуличками, а також зайнятися спортом. Любителі спортивного відпочинку достовірно знають: серфінг на Корсиці — це прекрасний варіант для активного проведення часу у Франції.

Острів з усіх боків обдувається вітрами, унаслідок чого тут піднімаються немаленькі хвилі, які порадують любителів серфінгу. Але і новачкам в цій справі не варто засмучуватися, адже захищені бухти острова ідеально підходять для перших спроб встати на дошку або катання на серфінгу з веслом, адже тут майже завжди повний штиль, мало рифів і плавне піщане дно.

Де на Корсиці зайнятися серфінгом

Острів розмістив на своїй території чимало пляжів, де новачки, любителі і професіонали із задоволенням з року в рік підкорюють дошку. Серед них можна виділити:

  •  пляж Рюппьон, який знаходиться на півдні затоки Аяччо і славиться високими хвилями, що досягають до 2,5 метрів у висоту і 150 метрів у довжину;
  •  пляж ЛаТоннара в затоці Вантілень, що розмістився на південному заході Корсики, довгі і високі хвилі якого ідеально підійдуть як серфінгістам, так і віндсерферам і кайтсерферам;
  •  пляжі Сіско і СантаСевера на півострові Кап-Корс, які сподобаються новачкам-серфінгістам;
  •  пляжі Міомо і Ербалунг, які потішать більш досвідчених любителів водного спорту;
  •  пляж порту Джоттані, який припаде до вподоби зовсім уже професійним серфінгістам через велику концентрацію рифів;
  •  пляжі Фаріноле та Гріжьон, на яких є можливість потренуватися, взявши напрокат необхідне спорядження;
  •  пляж Капо діФено — центр серфінгу на Корсиці, найпопулярніше місце для цього виду спорту, де досвідчені спортсмени і новачки знайдуть хвилю собі до смаку.

Пляж Капо ді Фено — мекка для серфінгістів

У Аяччо досить велика кількість красивих пляжів, але віддалений від цивілізації Капо діФено привертає на свій берег безліч спортсменів і просто відпочиваючих. Знаходиться цей пляж досить далеко від Аяччо, приблизно в десяти кілометрах. Туди можна дістатися на таксі або пройтися пішки близько сорока хвилин від островів Сангінер. Другий варіант, звичайно ж, більш приваблює мандрівників — красиві види Корсики тішатьочі, головне не забути взяти з собою достатню кількість питної води та надягнути зручне взуття для такої довгої пішої прогулянки.

Читайте также:  Віндсерфінг у Лекаті

Чим же пляж так приваблює серфінгістів? По-перше, це сильний вітер, який допомагає зловити хвилю. По-друге, це, звичайно ж, високі і широкі хвилі. Поєднання цих важливих для серфінгу характеристик призводить до того, що тут можуть зайнятися серфінгом і новачки, і аси.

Пляж триває близько 800 метрів. Узбережжя покрите білосніжним піском, а вода має красивий колір блакиті. Уздовж узбережжя також відкриті пункти оренди спортивного інвентарю.

Окрім спорту

Якщо ви не хочете займатися серфінгом на пляжі і просто вирішили відпочити, Капо діФено надасть вам на своєму березі лежаки з парасольками. Також тут знаходиться бар та інші розваги для любителів спокійного і неспішного відпочинку на морському березі. Тому Капо діФено варто відвідати і тим, хто просто воліє поплавати у водах Середземномор’я і позасмагати під променями французького сонця на білому піску, насолоджуючись горбистою мальовничою місцевістю.

Читайте также:  Підводне плавання по-французьки: де у Франції зайнятися дайвінгом

Відстань від натовпу приваблює нудистів — подалі від основного пляжу тут розташований нудистський пляж, який також має певну популярність серед туристів.